ul. Strzeszyńska 61
60-479 Poznań

office@trumachines.com

+ 48 516 267 649

Nasze usługi w przeglądzie

Automatyzacja produkcji przemysłowej i procesów, wdrożenia, robotyzacja

Automatyzujemy procesy zarówno nowe, powstające od zera, jak i istniejące. Manualne, półautomatyczne, automatyczne. Tworzymy od podstaw, ale także modernizujemy, poprawiamy oraz przebudowujemy maszyny i linie produkcyjne. W kooperacji oferujemy integrację zarówno cobotów, jak i robotów przemysłowych. Uruchamiamy, wdrażamy, testujemy i szkolimy personel.

Automatyzujemy testy funkcyjne, takie jak:

 • Szczelność badana różnymi metodami: powietrze-woda, powietrze-powietrze, metody helowe, metody próżniowe (m.in. Innomatec, Integra), opory przepływu, punkt otwarcia membrany zaworu, przepływ przy zadanym ciśnieniu
 • Elektryczne: elektrozawory, aktuatory, mechatronika automotive
 • Wizyjne: m.in. Keyence, Wenglor
 • Mechaniczne: badania drogi, siły, ugięcia, naprężeń, ciśnienia, drgań, temperatury (kontaktowo i bezkontaktowo)
 • Spawanie, zgrzewanie i łączenie plastików wibracyjnie, ultradźwiękowo, gorącą płytą, laserowo, poprzez klejenie
 • Montaż i handling manualny, automatyczny, zrobotyzowany
  Cięcie, wykrawanie, gięcie blachy

Budowa maszyn przemysłowych i produkcyjnych

Projektujemy rozwiązania automatyki i elektryki, montujemy, testujemy, uruchamiamy i dostarczamy dokumentację. Programujemy PLC, HMI, SCADA.

Świadczymy również zewnętrzne usługi elektrokonstrukcji, montażu i uruchomień oraz programowania maszyn i linii produkcyjnych.

Realizujemy projekty w przemyśle maszynowym korzystając z kompetencji zgranego zespołu konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w implementacji systemów sterowania, dokumentacji i szkolenia użytkowników.

 • Projektujemy, konstruujemy i uruchamiamy rozwiązania automatyki i elektryki
 • Programujemy sterowniki przemysłowe PLC
 • Tworzymy wizualizacje operatorskie SCADA, HMI
 • Modernizujemy i automatyzujemy urządzenia, maszyny i całe linie produkcyjne

Projektowanie i modelowanie 3D

W ostatnim czasie technika 3D zyskuje coraz większą popularność w rozmaitych dziedzinach. Technologia 3D wykorzystywana w projektowaniu maszyn znacząco wpływa na poprawę wydajności, a także pozwala zaoszczędzić czas i środki. Nasza firma oferuje klientom z sektora komercyjnego i przemysłowego kompleksowe projektowanie maszyn i urządzeń 3D – niezależnie od wielkości projektu, budżetu czy czasu jego trwania. Dokładne modele oraz szczegółowa dokumentacja pomoże w późniejszym odtworzeniu produktu, a szeroki zakres naszych kompetencji oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia zagwarantują efekty niosące długotrwałe korzyści.

Obróbka CNC i usługi pokrewne

Posiadamy własne, a także kooperacyjne moce produkcyjne na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne. Podejmujemy się frezowania, toczenia, elektrodrążenia, wycinania drutowego, spawania, a także obróbki blach – cięcia wodą, cięcia laserem, gięcia, obróbki powierzchni. Pracujemy w stali, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz tworzywach.

Technika transportu bliskiego

TRUmachines opracowuje i buduje systemy przenośników do kompletnych linii produkcyjnych, które są wykorzystywane w przemyśle spożywczym, opakowaniowym, farmaceutycznym i motoryzacyjnym. Od planowania systemów przenośnikowych, przez kompletację i uruchomienie, po szkolenie użytkowników: pomagamy zwiększyć wydajność i zoptymalizować procesy produkcyjne.

// Więcej niż tylko dobre umiejętności inżynierskie

Skontaktuj się z nami!